Płytki ścienne obok tradycyjnych sposobów wykończenia ścian takich jak tapeta, boazeria, farba są sprawdzonym sposobem na ciekawą aranżację wnętrza. Płytki ceramiczne i gres mimo, że wymagają większej pracy pod przygotowanie podłoża, dają posiadaczowi ciekawe możliwości aranżacji wnętrza w takich pomieszczeniach jak kuchnia, łazienka, przedpokój, salon czy też inny pokój. Sprawdzą się również w aranżacji holi i recepcji w wielu różnych firmach.

Azuvi The Whites Superwhite

Płytki ścienne pozwolą Ci na szybkie i efektowne wykończenie ścian. Zapewnią elegancję oraz klasę, a odpowiednio dobrane sprawią, że poczujesz się jeszcze przytulniej w swoim domu. Płytki gresowe np. firmy Codicer95 posiadają cechę mrozoodporności dzięki czemu znajdą swoje miejsce nie tylko w mieszkaniu, ale również i na zewnątrz np. na tarasie lub na balkonie.

Płytki ścienne można znaleźć również w wersji stylizowanej na naturalną, czego świetnym przykładem są płytki drewnopodobne, cementowe, betonowe itd. Takie płytki posiadają wygląd oraz strukturę naturalną dzięki czemu świetnie imitują produkt, z którego czerpią inspirację.

Azuvi Irati Natural

Największy wybór płytek ściennych, w najlepszych cenach znajdziecie Państwo w sklepie internetowym PlytkiGresy.pl. W asortymencie sklepu znajdują się płytki ścienne takich producentów jak Azuvi, Codicer95, New Ker, ITT Ceramica, Equipe, Cristacer i innych.

Warto jeszcze nadmienić, że płytki i gresy prócz swoich walorów wizualnych, których nie można im odmówić, są łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji. W internecie można znaleźć wiele porad na temat czyszczenia płytek ceramicznych, jednak naszym zdaniem wystarczy do tego detergent przeznaczony do mycia podłóg, ciepła woda oraz mop. W przypadku mniejszych zabrudzeń płytek ceramicznych można użyć odkurzacz lub zwykłej szczotki.