Oferta promocyjna badań geotechnicznych gruntu.

Jako ofertę specjalną dla klientów indywidualnych proponujemy Państwu badania geotechniczne gruntu pod budowę domów jednorodzinnych.

Oferta ta obejmuje wykonanie 3 otworów geologicznych do głębokości 3,0-5,0 m p.p.t, badania laboratoryjne prób gruntu, a także sondowania gruntu. Klient otrzymuje gotowe opracowanie (opinia geotechniczna) wraz z niezbędnymi załącznikami i wnioskami w ciągu max. 10 dni roboczych. Całkowita cena za wykonanie opinii wynosi 800-900 zł.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego 664-007-316


Prezentujemy Państwu naszą stronę internetową. Została ona stworzona tak, aby pomóc Państwu w prosty, szybki i przejrzysty sposób uzyskać dostęp do wszelkich informacji dotyczących firmy i usług GeoEkoBud.

Teraz możesz więcej!

Za pośrednictwem naszej strony nie tylko uzyskają Państwo informacje dotyczące usług z zakresu Badań Geologicznych i Ochrony Środowiska świadczonych przez naszą firmę, ale również zapoznają się z dotychczasowymi realizacjami projektów firmy oraz referencjami firm z którymi współpracowaliśmy i nadal współpracujemy. Dzięki formularzowi kontaktowemu w szybki sposób możecie Państwo zostawić nam wiadomość. Na stronie znajduje się również baza wiedzy oraz najczęściej zadawane pytania. Możecie również zapoznać się Państwo ze sprzętem, który posiadamy oraz jakością naszych usług.

Z poważaniem,
GeoEkoBud